Arama:

Başvuru ve Süreçler

Ana Sayfa > Başvuru ve Süreçler

İşe Alım Hedefimiz

Gücümüzü çalışanlarımızın yeteneklerinden ve çeşitliliğinden alıyoruz. İşe alım sürecindeki en büyük hedefimiz doğru yeteneği ve niteliği şirketimize kazandırmak. Bu kazanımı da rasyonel ve kabul görmüş işe alım yöntemleriyle yapmak.

 

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren FLO, POLARİS, IN STREET ve NINE WEST mağazalarımızda çalışmak isteyen adaylarımız başvurularını mağazalarımız ya da çeşitli kariyer portalları aracılığı ile gerçekleştirebilir.

FLO Mağazacılık bünyesinde merkez pozisyonlarında görev almak isteyen adaylarımız da tecrübeleri ve çalışmak istedikleri pozisyonlar için başvurularını çeşitli kariyer portalları aracılığı ile gerçekleştirebilir.

Başvuru sonrası ilk değerlendirme, başvuruda bulunan adayların nitelikleri ve tecrübeli doğrultusunda yapılır. İlk değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar, İşe Alım ve Kariyer Yönetimi ekibi tarafından görüşmeye davet edilir.

Görüşme öncesinde tüm adaylara pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda online genel yetenek testi ve yetkinlik envanterleri uygulanır. Görüşme sonrası süreci olumlu devam adaylar yine pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda teknik değerlendirme ve yetkinlik analizine de alınabilir. Süreç pozisyonun bağlı bulunduğu yöneticinin değerlendirmesi ile devam eder ve referans kontrolüyle son bulur. Tüm aşamalarda olumlu değerlendirilen adaylara iş teklifi yapılır.