Arama:

Başvuru ve Süreçler

Ana Sayfa > Başvuru ve Süreçler

İşe Alım Hedefimiz

Gücümüzü çalışanlarımızın yeteneklerinden ve çeşitliliğinden alıyoruz. İşe alım sürecindeki en büyük hedefimiz doğru yeteneği ve niteliği şirketimize kazandırmak. Bu kazanımı da rasyonel ve kabul görmüş işe alım yöntemleriyle yapmak.

 

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren FLO, POLARİS ve SPORT IN STREET mağazalarımızda çalışmak isteyen adaylarımız başvurularını mağazalarımıza veya çeşitli kariyer portalları üzerinden gerçekleştirebilir.

FLO Mağazacılık merkez pozisyonlarında çalışmak isteyen adaylarımız da tecrübeleri ve çalışmak istedikleri pozisyonlar için başvurularını çeşitli kariyer portalları üzerinden gerçekleştirebilir.

Başvuru sonrası ilk değerlendirme, nitelikleri ve tecrübeli uygun adaylar arasından yapılır. İlk değerlendirmesi uygun olan adaylar, İnsan Kaynakları ekibi tarafından görüşmeye davet edilir.

Görüşme öncesi pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda online genel yetenek sınavı ve kişilik envanterleri uygulanır. Görüşme sonrası uygun olan adaylar yine pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda teknik değerlendirme ve yetkinlik analizine de alınabilir. Süreç pozisyonun bağlı bulunduğu yöneticinin değerlendirmesi ile devam eder ve referans kontrolüyle son bulur. Tüm süreçleri olumlu değerlendirilen adaylara iş teklifi yapılır.