Arama:

Blog

Ana Sayfa > Bülten  > FLO “En Beğenilen Ayakkabı Markası” seçildi!

Kaliteli, güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlarla sunan FLO; Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) gerçekleştirdiği AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda “En Beğenilen Ayakkabı ve Çanta Markası” kategorisinde birinci oldu.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) araştırma şirketi AKADEMETRE ile birlikte Türkiye genelinde yaptığı ‘AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda “En Beğenilen Ayakkabı ve Çanta Markası” kategorisinde tüketiciler tarafından birinciliğe layık görüldü.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ev sahipliğinde 21 Şubat’ta Zorlu Center’da alışveriş merkezi yatırımcıları, işletmecileri ve organize perakende sektörü marka temsilcilerinin katılımı ile düzenlenen ödül töreninde, FLO’nun ödülünü FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç AYD Başkan Yardımcısı Coşkun Bayraktar’dan teslim aldı.

“Tüketicilerimiz nezdinde en güvenilir marka olmak için çalışıyoruz”

Ödül töreni sonrası açıklamalarda bulunan FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç, “FLO Mağazacılık olarak, Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisi konumunda yer alıyoruz. Bugün 400’ü Türkiye’de, 50’si ise Kazakistan, Irak, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin aralarında bulunduğu yakın coğrafyalarda olmak üzere 450’den fazla mağazamız bulunuyor. Güncel moda ve geniş ürün yelpazemizi ulaşılabilir fiyatlar ile tüketicilerimize sunuyoruz ve sektörümüzün açık ara lideri konumunda yer alıyoruz. Başarımızın temelinde mağaza sayımızı arttırmak kadar tüketicilerimiz nezdinde en güvenilir marka olma için yaptığımız çalışmalar yer alıyor. Bu anlamda doğru adımları atmak için çok özverili bir şekilde çalışıyoruz Dolayısıyla tüketicilerimizin seçimleri doğrultusunda aldığımız bu ödül, bizim için çok kıymetlidir. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Basın Bilgi: Medyaevi İletişim-Şener Aslıbay-Aslıhan Atlı-0 212 351 91 81 / 0530 069 70 18