Arama:

Blog

Ana Sayfa > Bülten  > Geleneksel FLO Garaj Günleri 27 Nisan’da başlıyor!

Her yıl büyük bir ilgi gören ve yüzbinlerce kişiyi ağırlayan FLO Garaj Günleri’nin 7’ncisi  başladı.

 

Bu yıl, 27 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan FLO Garaj Günleri boyunca dünya markalarına ait toplam 110 bin çift ayakkabı, tüm sezonlarda yüzde 80’e varan indirimler ve açılışa özel olarak ilk 4 gün “3 al 2 öde” kampanyaları ile satışa sunulacak.

 

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük perakende markası FLO, her yıl geleneksel olarak Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği “Garaj Günleri” ile binlerce ürünü indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl, 27 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan FLO Garaj Günleri için geri sayım başladı.

 

“Yüzde 80’e varan indirim fırsatı”

Toplam 110 bin çift ayakkabının 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacağı FLO Garaj Günleri kapsamında Kinetix, Lumberjack, Dockers, Nike, Spiderman, Adidas, Puma, Vans, Lacoste ve New Balance gibi dünyaca ünlü markaların 2016-2017 sezonuna ait tüm ürünleri için, yüzde 80’e varan indirimler ve açılışa özel olarak ilk dört gün 3 al 2 öde kampanyalarından yararlanma fırsatı sunuluyor.

 

FLO Outlet mağazaları ile çok sayıda şehirde hizmet veriyor

FLO Outlet mağazaları ile Türkiye’nin çeşitli illerinde de büyük fırsatlarla outlet ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Ankara, Aydın, Adapazarı, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Isparta, Kayseri, Konya, Karabük, Sivas, Tekirdağ illerinde bulunan FLO Outlet mağazaları onlarca fırsat ürünü ile müşterilerini bekliyor.

 

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında düzenlediği Garaj Günleri” ne bekliyor.