Arama:

Blog

Ana Sayfa > Bülten  > IN Street Türkiye’de 50 mağazaya ulaştı

 

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca sneaker modelini ulaşılabilir bir fiyatla sunan In Street, 50’inci mağazasını Park Adana’da açtı. “Hep Sneaker” diyenlerin adresi In Street, yıl boyunca Türkiye genelinde 45 yeni mağaza açmayı planlanıyor.

 

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, son dönemlerdeki hızlı büyüme performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’nin pek çok şehrinde mağazası bulunan In Street, mağazalar zincirine bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’deki 50’inci mağazasını Park Adana’da hizmete açtı.

 

Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, sneaker kategorisini sahiplenerek 2017 yılı sonuna kadar toplam 45 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

 

“En yaygın sneaker mağazası olmayı hedefliyoruz”

Açılış sonrasında açıklamalarda bulunan FLO Mağazacılık Ticari Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Volkan Sezgin, “Bu yıl ve önümüzdeki dönemde yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmeyi ve mağaza sayımızı hızla artırarak büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Sezgin, sözlerine şöyle devam etti: “Park Adana’da açılan mağazamızda yaklaşık 300 metrekarelik bir alanda müşterilerimize hizmet vereceğiz. Sokak ruhunu yansıtan ödüllü tasarımıyla dikkat çeken mağazalarımızda grubumuza ve global birçok markaya ait onlarca modeli bir arada sunuyoruz. In Street mağazalarımızda her mevsimin favorisi sneakerlara ulaşmak mümkün. Bu doğrultuda, Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Lumberjack Sport, Dockers by Gerli gibi kendi kategorilerinde lider markaları müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yatımlarımıza devam ederek bu yılın sonuna kadar 45 yeni mağaza açıp, toplam mağaza sayımızı 95’’e yükseltmeyi planlıyoruz. Böylece yurtiçindeki en yaygın sneaker mağazası olmaya devam edeceğiz”