Arama:

Blog

Ana Sayfa > Bülten  > KİNETİX SURVIVOR’IN AYAKKABI SPONSORU OLDU

Türkiye’nin lider sneaker markası Kinetix, Türkiye’yi ekran başına kilitleyen yarışma programı Survivor 2017’nin ayakkabı sponsoru oldu.

Günün her anını düşünerek hazırladığı koleksiyonları ile kadın, erkek ve çocukların rahat, şık ve sportif kombinlerininin  vazgeçilmezi olan Kinetix şimdi de adaya indi. 21 Ocak Cumartesi akşamı başlayan ve 5 ay boyunca devam edecek Survivor maratonunda ayakkabı sponsoru olan Kinetix 22 hafta boyunca yarışmacıların yanında olacak.
Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu koşullarda gerçekleşen yarışmada, adanın ünlüleri ve gönüllüleri Kinetix’in rahat, aynı zamanda şık ayakkabıları ile  Survivor 2017’de yarışmanın ve kazanmanın tadını çıkaracak.  Düzenlenen oyunlarla ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor 2017’de Kinetix adaya inerek zorlu ada koşullarına uyum sağlayan ayakkabıları ile yarışmacılara destek olacak.

2017 İlkbahar Yaz sezonu trendlerini yansıtan Kinetix ayakkabılar, rahat tabanları ve renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Lacivert, mavi, gri gibi renklerin fuşya, turuncu, mor, kırmızı gibi sıcak tonlarla buluştuğu Kinetix ayakkabılar, renk bloklarının uyumlu kullanımıyla da öne çıkıyor.