Çalışanlarımıza Sunduklarımız

Çalışma Saatlerimiz

Genel Merkez çalışma saatlerimiz hafta içi 5 gün 07:45 – 17:15 tir.

✅ Ulaşım

Merkez çalışanlarımız için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren ücretsiz çalışan servis ağımız bulunmaktadır.

✅ Yemek

Merkez çalışanlarımıza öğle yemeği servisi verilmekte olup mağaza çalışanlarımız için ise yemek kartı uygulaması bulunmaktadır. Merkez çalışanlarımızın gün içinde ihtiyaçlarını temin edebilecekleri ve misafirlerini ağırlayabilecekleri bir kafeteryamız da bulunmaktadır.

✅ İndirim Hakkı

2 aylık deneme süresini dolduran tüm çalışanlarımıza, mağazalarımızdan yapacakları sezon ürünlerindeki alışverişlerde 20% oranında indirim sağlanmaktadır.

✅ Hoş Geldin Hediye Çeki

Merkez organizasyonumuzda işe yeni başlayan çalışanlarımıza mağazalarımızda alışveriş deneyimi yaşamları için 100 TL değerinde Hediye Çeki verilmektedir.

✅ Anlaşmalı Firmalarda Özel İndirimler

Hastaneler, spor salonları, restoranlar gibi farklı hizmet sektörlerindeki firmalarla çalışanlarımızın ve ailelerinin faydalanabileceği özel indirim anlaşmalarımız bulunmaktadır.

✅ Özel Sağlık Sigortası

Şirket katkılı Özel Sağlık Sigortası uygulamamız bulunmaktadır. Özel Sağlık Sigortasından yararlanmak isteyen çalışanlarımız işe alım esnasında başvuru evraklarını doldurarak anlaşmalı Sigorta şirketinden sağlık sigortasını başlatabilmektedir.

✅ Kurumsal Etkinlikler

Çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine katkı sağlamak adına alanında uzman kişiler tarafından genel katılıma açık seminerler düzenlenmektedir.

Anlaşmalı hastaneler aracılığıyla düzenli olarak çalışanlarımızın şeker, tansiyon, göz sağlığı, kalp sağlığı ve diş sağlığı taramalarını yapılmaktadır.

Belirli günlerde çalışanlarımıza sürpriz ikramlarda bulunmaktayız.

✅ Sosyal Sorumluluk Projelerinde Yer Alma Fırsatı

Birlikte yaşamanın sosyal bir sorumluluk getirdiğine inanıyoruz. Bir yandan yoğun iş tempomuz devam ederken diğer yandan sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaya devam ediyoruz. Hep birlikte, el birliği ile yaptığımız yardımların keyfinin bir başka olduğuna inanıyoruz.

FLO Sosyal Sorumluluk Kulübü olarak düzenli kan bağışlıyor, öğrencilerin ayakkabı ve çanta ihtiyaçlarını karşılıyor, köklü ve şeffaf kurumlarla iş birliği yapıyoruz.

Bize sosyalsorumlulukkulubu@flo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.