Yurtdışı Faaliyetlerimiz

FLO konseptiyle 2015 yılında yurt dışında ilk mağazasını açan FLO Mağazacılık, şu anda Azerbaycan, Arnavutluk, Suudi Arabistan, Kosova, Ürdün, Kazakistan, Irak, Gürcistan, Kenya ve Fas başta olmak üzere yurt dışında 100’ü aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. FLO Mağazacılık, mağazalarının dünya genelinde yaygınlaşması için çalışmalarına hızla devam etmekte ve 2023 yılı hedefleri doğrultusunda 300 mağazaya ulaşmayı planlamaktadır. Ayrıca 2019 yılından itibaren sneaker konsepti olan Instreet markasını da global arenaya açan FLO Mağazacılık, bu kapsamdaki ilk mağazalarını KKTC’de açmış olup 2020 yılında ise Azerbaycan Instreet mağazasını faaliyete geçirmiştir.

Avrupa pazarında da büyümesini sürdüren FLO Mağazacılık, 2012 yılında bünyesine kattığı İtalyan klasiği Lumberjack markasının dünya pazarındaki satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 2019 yılında ise ikonik marka, moda dünyasının ayakkabı alanındaki yıldızlarından biri olan Nine West markasının lisans haklarını alarak büyümeye devam etmiştir.

FLO Mağazacılık, rekabetçi ve destekleyici uluslararası franchise modeli ile birçok ülkede saygın yatırımcılarla iş birliği yapmaktadır. Pazar araştırmasından iş planı oluşturulmasına, lokasyon tespitinden mimari süreçlere, ürün yönetiminden eğitim faaliyetlerine kadar perakendenin tüm elementlerinde derin tecrübesiyle iş ortaklarının yanında olmaktadır.