Markalarımız

FLO

Türkiye’de ayakkabı sektörünün pazar lideri olan FLO Mağazacılık’ın temelleri 1960’lı yılların başında Ahmet Ziylan tarafından Gaziantep’te atıldı. Yılda 55 milyon çiftin üzerinde ayakkabı satışı gerçekleştiren FLO, yurt içinde ve yurt dışında 600’ün üzerinde mağaza ile tüketicilerine hizmet vermektedir.

 

POLARİS

1994 yılında kurulan Polaris, ilk günden beri rahatlığa ve ayak konforuna önem veriyor. Kadın, erkek ve çocuklar için sunduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken marka, Türkiye’nin “Ayak Giyim Markası” olma hedefini sürdürüyor.

 

LUMBERJACK

1945 yılında İtalya’da kurulan Lumberjack, 2012 yılında FLO Mağazacılık tarafından satın alındı. Genel merkezi halen İtalya’da bulunan Lumberjack, bugün 40 ülkede satışı bulunan global bir ayakkabı ve spor giyim markası olarak yoluna devam ediyor.

 

KİNETIX

1989 yılında kurulan Kinetix, 2005 yılında ayakkabı sektöründeki tecrübesini tekstil ürünleriyle buluşturdu. Ulaşılabilir fiyatlı ürünlerini kaliteden ödün vermeden tüketicilerine sunan marka, FLO ve In Street mağazalarının yanı sıra Türkiye genelinde 1500 noktada satışa sunulmaktadır.

 

BUTİGO

Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, 2015 yılında FLO Mağazacılık ailesine katıldı. Günün her saatine uyum sağlayan tasarımları ve model çeşitliliği ile Butigo, FLO mağazalarında satılmaktadır.

 

IN STREET

Dünyaca ünlü markaların en trend sneaker, spor giyim ve aksesuar ürünlerini dinamik mağaza konseptinde tüketicileriyle buluşturan ve ilk mağazasını 2014 yılında açan In Street, bugün Türkiye’nin farklı bölgelerinde 130’u aşkın mağazasıyla faaliyetlerine devam ediyor.

 

DOCKERS BY GERLİ

FLO Mağazacılık’ın 2003 yılında önce distribütörlüğünü daha sonra lisanslı üretim hakkını alarak üreticisi haline geldiği dünya markası Dockers by Gerli; sosyal hayatın içinde, aktif, dinamik ve kendine güvenen, “casual” rahatlığı yaşam tarzı olarak benimseyenlerin ilk tercihi haline geldi. Şık duruşundan ödün vermeden konforlu olmayı sevenlerin kombinlerini tamamlayan Dockers by Gerli, erkeklerin her anına eşlik ediyor.

 

NINE WEST

1978 yılında kurulan ve dünyada 60’ın üstünde ülkede hizmet veren Nine West, 2019 yılında FLO Mağazacılık ailesine katıldı. Ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleriyle sezonun ikonik trendlerini oluşturan Nine West ürünlerinin en önemli özelliği rahat, giyilebilir ve kaliteli olmasıdır. 1997 yılından beri Türkiye pazarında bulunan Nine West 2019 yılı itibariyle, FLO Mağazacılık tarafından Türk lisans hakları satın alınarak, hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

MERCEDES

1909 yılında Almanya’da kurulan Mercedes, klasik ayakkabı tarzını modern çizgilerle buluşturuyor. Birinci kalite deriden üretilen, dayanıklı, şık tasarımlı ve ulaşılabilir fiyatlı modelleriyle iş hayatından günlük yaşama kadar hayatın birçok alanında stil sahibi erkeklerin tarzını tamamlıyor.