Arama:

Markalarımız

Ana Sayfa > Markalarımız

FLO

Ayakkabı sektörünün pazar lideri FLO Mağazacılık’ın temelleri 1960’lı yılların başında Ahmet Ziylan tarafından Gaziantep’te atıldı. Grubun bugün Türkiye’nin yanı sıra Kazakistan, Irak, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin aralarında bulunduğu yakın coğrafyada toplam 600’e yakın mağazası bulunuyor.

 

POLARİS

Rahatlığı ve ayak sağlığına verdiği önemi şık tarzıyla tüketicilerine sunan Polaris’in tescil hakları, 1994 yılında Ziylan Grup tarafından satın alındı. 2000 yılında, yıllık 1 milyon terlik/sandalet satış rakamına ulaşarak sektördeki pazar payını arttıran Polaris, 2003 yılında Türkiye’nin “Ayak Giyim Markası” olma hedefiyle ürün seçeneklerini genişletti.

 

LUMBERJACK

1945 yılında İtalya’da kurulan Lumberjack, 2012 yılında FLO Mağazacılık tarafından satın alındı. Markanın Verona’daki merkezini modanın kalbi Milano’ya taşıyan FLO Mağazacılık, Lumberjack’in logosunu ve amblemini yeniledi. Bugün en hızlı büyüyen ve İtalya’nın en çok satılan üç markasından biri olan Lumberjack, 2018’de uluslararası pazarda yüzde 40 büyüdü.

 

KİNETİX

1989 yılında Ziylan Grup tarafından kurulan Kinetix, 2005 yılında ayakkabı sektöründeki tecrübesini tekstil ürünleriyle buluşturdu. Ulaşılabilir fiyatlı ürünlerini kaliteden ödün vermeden tüketicilerine sunan Kinetix, Türkiye’nin en beğenilen ve en çok tercih edilen spor markası konumunda bulunuyor. Kinetix ürünleri, FLO ve In Street mağazalarının yanı sıra 1500 noktada ve FLO Mağazacılık tarafından satın alınan Alman perakende devi RENO’da satışa sunuluyor.

 

BUTIGO

Kadınların internetten tanıyarak çok sevdiği Butigo, farklı kadın profillerinden ilham alarak ulaşılabilir moda konsepti ile 2015 yılında FLO Mağazacılık tarafından satın alınarak FLO mağazalarında satışa sunulmaya başlandı. Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, günün her saatine uyum sağlayan tasarımları ve model çeşitliliği ile sezon trendlerini kadınlara ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

İlk mağazasını 2014 yılında açan In Street, bugün dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modeliyle en

trend spor giyim ve aksesuar ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor. FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street’in 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin farklı bölgelerinde 100’ü aşkın mağazası bulunuyor.

 

DOCKERS BY GERLİ

FLO Mağazacılık’ın 2003 yılında önce distribütörlüğünü daha sonra lisanlı üretim hakkını alarak üreticisi haline geldiği dünya markası Dockers by Gerli; sosyal hayatın içinde, aktif, dinamik ve kendine güvenen, “casual” rahatlığı yaşam tarzı olarak benimseyenlerin ilk tercihi haline geldi. Şık duruşundan ödün vermeden konforlu olmayı seven erkeklerin kombinlerini kolayca tamamlayan Dockers by Gerli, erkeklerin her anına eşlik ediyor.