Arama:

Misyon & Vizyon

Ana Sayfa > Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi yenilikçi bir bakış açısıyla sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini yapılan pazar analizleri ile daha ortaya çıkmadan karşılamak, samimi bir iletişim dili ve etkileşimi yüksek bir ilişki yönetimi ile tüketicimizle aramızdaki duygusal bağı güçlü kılmak ve müşteri sadakatini artırmak.

Yurt içi ve yurt dışındaki mağazalar zincirimizi büyüterek en çok tercih edilen lider ayakkabı zinciri ve Türkiye’den çıkacak global 10 markadan biri olmak, katma değeri yüksek bir iş modeli ile rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırarak kalıcı değer üreten bir dünya markası olmak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübemizle uzmanlık alanımızda yenilikçi yöntemleri sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Yarattığımız güçlü markalar ve perakendede ortaya koyduğumuz yenilikçi iş modeli ile ülkemizi güçlü yarınlara taşıyacak markalardan biri olarak kurumsal vatandaşlık bilinci ile hareket etmek.