Arama:

Çalışanlarımıza Sunduklarımız

Ana Sayfa > Çalışanlarımıza Sunduklarımız

Ücret

Ücret ve Yan Haklar politikamız; çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alan, “yüksek performansı” ödüllendiren, adil, yenilikçi, iş-özel yaşam dengesini ve bireysel ihtiyaçlarını gözeten rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

Performansı gözeten, rekabetçi ve şirket stratejilerine uygun ücretlendirme ve yan haklar programları sunmaktayız. Bu amaç doğrultusunda ilerlemek için, her sene düzenli olarak çeşitli ücret araştırmalarına katılarak sektörü yakından takip etmekteyiz.

Tüm pozisyonlar için; beklenen rol ve sorumluluklar, gereken bilgi-beceri, gereken yetkinlikler ve iş sonuçlarına yapılan katkılara göre iş büyüklüklerini belirlemekteyiz.
Maaş ödemelerimizi tüm çalışanlarımız için yıllık 12 brüt maaş olarak uygulamaktayız. Çalışanlarımıza ödenecek ücreti her yılın Mart ayında gözden geçirmekteyiz.

 

Ulaşım

Merkez çalışanlarımız için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren ücretsiz çalışan servis ağımız bulunmaktadır.

 

Yemek

Merkez çalışanlarımıza öğle yemeği servisi verilmekte olup mağaza çalışanlarımız için ise, yemek kartı uygulaması bulunmaktadır.

 

İndirim Hakkı

2 aylık deneme süresini dolduran tüm çalışanlarımıza, mağazalarımızdan yapacakları alışverişlerde % 20 oranında indirim sağlanmaktadır. Bu indirim hakkı sezon ürünlerinde yapılan alışverişlerde geçerlidir.

 

Özel Sağlık Sigortası

Şirket katkılı Özel Sağlık Sigortası uygulamamız bulunmaktadır.

 

Kurumsal Etkinlikler

Alanında uzman kişiler tarafından genel katılıma açık seminerler ve kişisel gelişime yönelik programlar düzenlemekteyiz.

Spor, yemek gibi farklı alanlarda şirketler arası yarışmalara katılım sağlamaktayız.
Özel günlere özgü etkinlikler organize etmekteyiz.

 

Sosyal Sorumluluklar

Birlikte yaşamanın sosyal bir sorumluluk da getirdiğine inanıyoruz. Bir yandan yoğun iş tempomuz devam ederken diğer yandan sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaya devam ediyoruz. Hep birlikte, el birliği ile yaptığımız yardımların ise keyfinin bir başka olduğuna inanıyoruz.

Flo ailesi olarak dönemsel kan bağışları, okullara kütüphane yapılması, ayakkabı bağışları ve benzeri projeleri hayata geçirmiş bulunmaktayız.