İşe Alım Sürecimiz

İşe Alım Hedefimiz

Gücümüzü çalışanlarımızın yeteneklerinden ve çeşitliliğinden alıyoruz. İşe alım sürecindeki en büyük hedefimiz doğru yeteneği ve niteliği şirketimize kazandırmak. Bu kazanımı da rasyonel ve kabul görmüş işe alım yöntemleriyle sağlamak.

 

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyet gösteren FLO, IN STREET, SPORT IN STREET ve NINE WEST mağazalarımızda çalışmak isteyen adaylarımız başvurularını mağazalarımız ya da çeşitli kariyer portalları aracılığı ile gerçekleştirebilir.

FLO Mağazacılık bünyesinde merkez pozisyonlarında görev almak isteyen adaylarımız da tecrübeleri ve çalışmak istedikleri pozisyonlar için başvurularını çeşitli kariyer portalları aracılığı ile gerçekleştirebilir.

Başvuru sonrası ilk değerlendirme, başvuruda bulunan adayların nitelikleri ve tecrübeli doğrultusunda yapılır. İlk değerlendirme sonucunda uygun bulunan adaylar, İşe Alım ve Kariyer Yönetimi ekibi tarafından işe alım sürecine dahil edilir.

Adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda adaylara online genel yetenek testi, kişilik envanteri, İngilizce testi, teknik yeterlilik testleri (excel, yazılım vb.) uygulanır. Süreci olumlu devam adaylar için süreç; pozisyonun bağlı bulunduğu yöneticinin teknik değerlendirmesi ile devam eder ve referans kontrolüyle son bulur. Tüm aşamalarda olumlu değerlendirilen adaylara iş teklifi yapılır. Sürecin herhangi bir aşamasında olumsuz değerlendirilen adaylara da dönüş yapılır.